Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili dzień chorego. o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji chorych połączona z udzielaniem sakramentu namszczenia chorych. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Fundusz Wschodni.

3. W dniach 16-18 lutego Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam wraz ze wspólnotą Miriam Brama Niebios przy parafii Świętej Anny w Lubartowie organizują kurs Nowe Życie. Kurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich osób pragnących pogłębić swoją relację z Bogiem, poszukujących Boga w swoim życiu, potrzebujących doświadczyć Jego obecności i działania. Informacje o zapisach umieszczono na plakacie.

4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, wtorek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Tow. I w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki.

5. W piątek do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Łucki-Kolonii: p. Pytko, p. Kuchaciaków, p. Ławeckich, p. Wrotkowskich i p. Szatiło. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej:
http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.
nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

 

Dni powszednie:

 

od 1 kwietnia do 30 września:


poniedziałek, piątek i sobota - 18.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00

od 1 października do 31 marca:


poniedziałek, piątek i sobota - 17.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00


Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00

 

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 


 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej