1. W dniu dzisiejszym, z racji dnia chorych na trąd, ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na pomoc trędowatym.

2. W piątek wypada święto Ofiarowania Pańskiego i jednocześnie I piątek miesiąca. Msze święte będą o godz. 7.00 i 17.00, a w Wólce Rokickiej będzie o godz. 15.30. Spowiedź przed Mszami. Taca jest przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

3. W sobotę – I sobota miesiąca (nabożeństwo po Mszy św.), a w niedzielę – I niedziela miesiąca (zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30).

4. W tym tygodniu wypadają: we środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, w piątek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

5. W piątek do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Łucki-Kolonii: p. Urbana, p. Zbiciaków, p. Hajnrychów, p. Kornackich i p. Dawidziuków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty: Eugeniusza Budzyńskiego. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej:
nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00