1. Rozpoczął się Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00., a o godz. 6.30 będą Godzinki W niedziele adwentu Msze św. będą bez zmian (7.30, 10.30 i 12.00). Na roraty zapraszam ze świecami (roratki).

2. Dzisiaj taca jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

3. Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

4. Jutro (poniedziałek), na godz. 19.00, zapraszam chórzystów oraz osoby chcące śpiewać w chórze parafialnym na próbę do domu parafialnego.

5. Trwa Różańcowe Jerycho w intencji dzieci, młodzieży i Ojczyzny. Zachęcam do przyłączania się do modlitwy.

6. W przedsionku są do nabycia świece Caritas: małe w cenie 10 zł., a duże po 20 zł., a kule po 25 zł. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony dla najbiedniejszych mieszkańców naszej archidiecezji.

7. W czwartek wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Również w tym dniu wypada Godzina Łaski od 12.00 do 13.00. Wszystkich, którzy dysponują czasem, zapraszam do świątyni na wspólna modlitwę.

8. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 17-19 grudnia. Już dzisiaj serdecznie proszę o takie zaplanowanie czasu, aby móc w nich uczestniczyć.

9. W tym tygodniu wypadają: w czwartek – wspomnienie św. Ambrożego, a w piątek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

10. W piątek do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Baranówki: p. Sapiejów, p. Majaków, p. Muchów, p. Karwatów i p. Cabanów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00