1. Jutro o godz. 19.00 będzie próba parafialnego chóru. Zapraszam chórzystów oraz osoby, które chciałby dołączyć do chóru.

2. Gdyby ktoś nie otrzymał kartki na wypominki, to są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych rozpoczną się 02 listopada w następującym porządku: modlitwa będzie się rozpoczynała o godz. 17.00 różańcem, po którym będzie Msza św. za zmarłych polecanych w tym dniu w wypominkach. W niedzielę natomiast o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie różaniec.
1. Odpust za wiernych zmarłych: Odpustu zupełnego, który może zostać ofiarowany wy¬łącznie za dusze w czyśćcu, udziela się wiernemu, który:
- w poszczególnych dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i przynajmniej w myśli pomodli się za zmarłych;
- w dzień wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych (lub za zgodą ordynariusza, w niedzielę poprzedzającą lub następującą albo w uroczystość Wszystkich Świętych) nawiedzi pobożnie kościół lub kaplicę i odmówi tam Oj¬cze nasz i Wierzę w Boga.
2. Wypominki za zmarłych będą w następującym porządku: modlitwa będzie się rozpoczynała o godz. 17.00 różańcem, po którym będzie Msza św. za zmarłych polecanych w tym dniu w wypominkach. W niedzielę natomiast o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie różaniec.

3. Najbliższy piątek to I Piątek listopada. Spowiedź od godz. 16.30, a Msza św. o godz. 17.00.

4. W środę obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych (jest to uroczystość obowiązująca). W związku z tym podaję program uroczystości u nas w kościele i na sąsiednich cmentarzach:
- Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych (u nas w kościele) będzie o godz. 7.30 i o 9.00, a we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych o godz. 7.00 i 17.00.
- Msze św. na cmentarzach z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych będą w następującym porządku: na cmentarzu parafialnym w Lubartowie o godz. 12.00 (obydwa dni), a na komunalnym o godz. 9.30 (obydwa dni).

5. W tym tygodniu wypadają: w środę Uroczystość Wszystkich Świętych, w czwartek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, a w sobotę – wspomnienie św. Karola Boromeusza.

6. W piątek do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Baranówki: p. Karwatów, p. Barczaków, p. Kuszplaków i p. Blicharzów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

7. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty śp. Mariusza Iwanka. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00