Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. W październiku Msze św. w dni powszednie są o godz. 17.00. po Mszy św. modlimy się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.

2. Jutro o godz. 19.00 będzie próba parafialnego chóru. Zapraszam chórzystów oraz osoby, które chciałby dołączyć do chóru.

3. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na Fundusz Solidarności Misyjnej.

4. Gdyby ktoś nie otrzymał kartki na wypominki, to są wyłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych rozpoczną się 02 listopada w następującym porządku: modlitwa będzie się rozpoczynała o godz. 17.00 różańcem, po którym będzie Msza św. za zmarłych polecanych w tym dniu w wypominkach. W niedzielę natomiast o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie różaniec.

5. Niedługo będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z tym podaję program uroczystości u nas w kościele i na sąsiednich cmentarzach:
- Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych (u nas w kościele) będzie o godz. 7.30 i o 9.00, a we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych o godz. 7.00 i 17.00.
- Msze św. na cmentarzach z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych będą w następującym porządku: na cmentarzu parafialnym w Lubartowie o godz. 12.00 (obydwa dni), a na komunalnym o godz. 9.30 (obydwa dni).

6. W tym tygodniu wypadają: w sobotę – święto App. Szymona i Judy Tadeusza.

7. W piątek do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Baranówki: p. Zdziennickich, p. Rudzińskich, p. Olejników, p. Goliszków i. p. Kozaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej:
http://www.parafialucka.pl/

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

 

Dni powszednie:

 

od 1 kwietnia do 30 września:


poniedziałek, piątek i sobota - 18.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00

od 1 października do 31 marca:


poniedziałek, piątek i sobota - 17.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00


Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00

 

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 


 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej