Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Chcę bardzo serdecznie podziękować Państwu za ogromną życzliwość z jaką spotykaliśmy się odwiedzając Wasze domu. Dziękuję również za ofiary, które przeznaczamy na dalsze prace przy naszym kościele.

2. Tak, jak w ubiegłym roku, możemy wesprzeć rehabilitacje naszego małego parafianina Aleksandra Bickiego przekazując 1,5 % podatku. Informacje są na ulotkach w przedsionku kościoła. Bardzo gorąco zachęcam do okazania dobroci serca. Już dzisiaj zapraszam na Mszę św. w intencji darczyńców, która będzie 05 lutego (niedziela) o godz. 7.30.

3. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na budowę naszej świątyni. Pragnę poinformować, iż można również ofiary wpłacać na konto naszej parafii. Numer konta jest w ogłoszeniach i na stronie parafialnej.

4. Za tydzień, z racji dnia chorych na trąd, ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na pomoc trędowatym.

5. W piątek zapraszam do sprzątania następujące rodziny: p. Zbiciaków, p. Paluszków, p. Wodzińskich, p. Ziemichodów i p. Sipów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

6. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę – święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, a w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

7. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej rodziny śp. Helenę Jeżowską. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: dobry Jezu…

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej:
http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.
nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

 

Dni powszednie:

 

od 1 kwietnia do 30 września:


poniedziałek, piątek i sobota - 18.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00

od 1 października do 31 marca:


poniedziałek, piątek i sobota - 17.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00


Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00

 

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 


 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej