1. Przypominam o składaniu kartek z propozycjami kandydatów na radnych Rady Parafialnej – termin upływa w dniu 26 listopada br.

2. Jutro (poniedziałek), na godz. 19.00, zapraszam chórzystów oraz osoby chcące śpiewać w chórze parafialnym na próbę do domu parafialnego.

3. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na budowę naszej świątyni. Pragnę poinformować, iż można również ofiary wpłacać na konto naszej parafii. Numer konta jest w ogłoszeniach i na stronie parafialnej.

4. Ofiary zebrane do puszek są przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”, a ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na seminarium duchowne.

5. W najbliższych czasie radni rozniosą do Państwa domów opłatki na stół wigilijny. Jak co roku ofiary składane z tej okazji przeznaczamy na budowę kościoła. Jednocześnie chcę mocno podkreślić, że ofiary (jak co roku) są dobrowolne i nie są warunkiem otrzymania opłatka.

6. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie o godz. 7.00, poprzedzone Godzinkami o 6.30. W niedziele adwentu Msze św. będą bez zmian (7.30, 10.30 i 12.00). Przed ołtarzem ustawimy żłóbek z bożonarodzeniowej szopki, do którego każdy uczestnik Mszy św. roratnie będzie mógł włożyć źdźbło siana – symbol wykonania dobrego uczynku. Na roraty przychodzimy za świecami (roratki).

7. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji wdzięczną modlitwą obejmujemy wszystkich dbających o piękno muzyki i śpiewu w naszej świątyni, w czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy, w piątek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

8. W piątek zapraszam do sprzątania następujące rodziny: p. Kontek, p. Zarzyckich, p. Włochów, p. Barczak i p. Gdulę. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00