Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. W dniu dzisiejszym jest otwarty górny kościół. Osoby zainteresowane mogą po Mszy św. zapoznać się z postępami prac budowlanych.

2. W sobotę, o godz. 18.00, będzie spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.

3. Przypominam o składaniu kartek z propozycjami kandydatów na radnych Rady Parafialnej – termin upływa w dniu 26 listopada br.

4. Jutro (poniedziałek), na godz. 19.00, zapraszam chórzystów oraz osoby chcące śpiewać w chórze parafialnym na próbę do domu parafialnego.

5. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na budowę naszej świątyni. Pragnę poinformować, iż można również ofiary wpłacać na konto naszej parafii. Numer konta jest w ogłoszeniach i na stronie parafialnej.

6. Ofiary zebrane do puszek są przeznaczone na pomoc dla bezdomnych. Jest to akcja Caritas.

7. Nagrody dla dzieci za uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych będą wręczane w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00.

8. W najbliższych czasie radni rozniosą do Państwa domów opłatki na stół wigilijny. Jak co roku ofiary składane z tej okazji przeznaczamy na budowę kościoła. Jednocześnie chcę mocno podkreślić, że ofiary (jak co roku) są dobrowolne i nie są warunkiem otrzymania opłatka. 

9. W tym tygodniu wypadają: w środę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, a w sobotę – wspomnienie św. Jozafata.

10. W piątek zapraszam do sprzątania następujące rodziny: p. Skrętowicz, p. Martychowiec, p. Dybała, p. Zbiciak i p. Łucjan. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

11. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności Bogdana Muzyka. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

 

1.     W dniu dzisiejszym jest otwarty górny kościół. Osoby zainteresowane mogą po Mszy św. zapoznać się z postępami prac budowlanych.

2.     W sobotę, o godz. 18.00, będzie spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.

3.     Przypominam o składaniu kartek z propozycjami kandydatów na radnych Rady Parafialnej – termin upływa w dniu 26 listopada br.

4.     Jutro (poniedziałek), na godz. 19.00, zapraszam chórzystów oraz osoby chcące śpiewać w chórze parafialnym na próbę do domu parafialnego.

5.     Serdecznie dziękuję za ofiary składane na budowę naszej świątyni. Pragnę poinformować, iż można również ofiary wpłacać na konto naszej parafii. Numer konta jest w ogłoszeniach i na stronie parafialnej.

6.     Ofiary zebrane do puszek są przeznaczone na pomoc dla bezdomnych. Jest to akcja Caritas.

7.     Nagrody dla dzieci za uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych będą wręczane w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00.

8.     W najbliższych czasie radni rozniosą do Państwa domów opłatki na stół wigilijny. Jak co roku ofiary składane z tej okazji przeznaczamy na budowę kościoła. Jednocześnie chcę mocno podkreślić, że ofiary (jak co roku) są dobrowolne i nie są warunkiem otrzymania opłatka.

9.     W tym tygodniu wypadają: w środę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, a w sobotę – wspomnienie św. Jozafata.

10.         W piątek zapraszam do sprzątania następujące rodziny: p. Skrętowicz, p. Martychowiec, p. Dybała, p. Zbiciak i p. Łucjan. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z p. kościelnym (telefon: 607 554 131).

11.         W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności Bogdana Muzyka. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

 

Dni powszednie:

 

od 1 kwietnia do 30 września:


poniedziałek, piątek i sobota - 18.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00

od 1 października do 31 marca:


poniedziałek, piątek i sobota - 17.00
wtorek, środa i czwartek - 7.00


Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00

 

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 


 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej