1. Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Stanisława biskupa w kaplicy w Wólce Rokickiej. Suma odpustowa będzie o godz. 12.00. Wszystkich Parafian zapraszam do udziału w uroczystościach.

2. Próba chóru będzie jutro o godz. 19.15. Zapraszam również chętnych do śpiewania w chórze.

3. Trwają nabożeństwa majowe. W kościele będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o go.dz 12.00. Zachęcam również do modlitwy majowej przy przydrożnych krzyżach i kapliczka.

4. W dniu dzisiejszym taca przeznaczona jest na seminarium duchowne.

5. W piątek wypada 13 maja. Po Mszy św. wieczorowej będzie nabożeństwo fatimskie z procesją. Serdecznie zapraszam.

6. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława bm., a w sobotę – święto św. Macieja Ap.

7. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Martyniuków, p. Borzęckich, p. Pytko, p. Mazurków i p. Budzyńskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

1.Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Stanisława biskupa w kaplicy w Wólce Rokickiej. Suma odpustowa będzie o godz. 12.00. Wszystkich Parafian zapraszam do udziału w uroczystościach.

2.Próba chóru będzie jutro o godz. 19.15. Zapraszam również chętnych do śpiewania w chórze.

3.Trwają nabożeństwa majowe. W kościele będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o go.dz 12.00. Zachęcam również do modlitwy majowej przy przydrożnych krzyżach i kapliczka.

4.W dniu dzisiejszym taca przeznaczona jest na seminarium duchowne.

5.W piątek wypada 13 maja. Po Mszy św. wieczorowej będzie nabożeństwo fatimskie z procesją. Serdecznie zapraszam.

6.W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława bm., a w sobotę – święto św. Macieja Ap.

7.      W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Martyniuków, p. Borzęckich, p. Pytko, p. Mazurków i p. Budzyńskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00