1. Bardzo gorąco dziękuję wszystkim, którzy w sobotę pracowali przy kościele. Było 14 osób. Dzięki temu mogliśmy wykonać większość zaplanowanych prac.

2. Próba chóru będzie jutro o godz. 19.15. Zapraszam również chętnych do śpiewania w chórze.

3. Dzisiaj I niedziela miesiąca maja. Po Mszy św. o godz. 7.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Od dzisiaj rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W kościele będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o go.dz 12.00. Zachęcam również do modlitwy majowej przy przydrożnych krzyżach i kapliczka.

5. Jutro z okazji święta flagi państwowej, zachęcam do ich wywieszenia

6. We wtorek będziemy obchodzili Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. będą w porządku niedzielnym.

7. W piątek wypada I piątek miesiąca maja. Odwiedziny chorych o godz. 9.00. Msza św. w Wólce Rokickiej o godz. 16.30, a w kościele parafialnym o godz. 18.00. Spowiedź będzie 30 min. przed Mszą św.

8. 7 maja wypada I sobota miesiąca. O godz. 17.30 będzie różaniec, a po Mszy św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

9. Za tydzień będziemy przeżywali odpust ku czci św. Stanisława biskupa w Wólce Rokickiej. Suma odpustowa będzie o godz. 12.00. Wszystkich Parafian zapraszam do udziału w uroczystościach.

10. Za tydzień taca będzie przeznaczona na seminarium duchowne.

11. W zakrystii można zapisywać zmarłych Stanisławów i zmarłe Stanisławy na Msze św. zbiorową, która będzie w przyszłą niedzielę o godz. 7.30.

12. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Atanazego, we wtorek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, w środę – wspomnienie św. Floriana a w piątek – święto św. Ap. Filipa i Jakuba.

13. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Grzegorczyków, p. Przypków, p. Karpińskich i p. Sapiejów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00