1. Dzisiaj przeżywamy Niedziela Miłosierdzia Bożego - nasz odpust parafialny. O godz. 12.00 – Suma Odpustowa, której będzie przewodniczył ks. kan. Mirosław Skałban, proboszcz par. pw. św. Ignacego Loyoli w Niemcach. Zapraszam serdecznie wszystkich do udziały w tych uroczystościach.

2. W sobotę planujemy prace przy porządkowaniu terenu wokół kościoła i sadzenie drzewek. W związku z tym serdecznie zapraszam, na godz. 8.00, osoby chętne do pomocy w tych pracach. Proszę o zabranie szpadla lub gracki.

3. Pragnę również przypomnieć, że zgodnie z decyzją Rady Parafialnej zbieramy, co kwartał, ofiary na budowę kościoła. Aktualnie zbieramy środki na spłatę pozostałej należności za wykonanie sufitu. Ofiara oczywiście jest dobrowolna.

4. W zakrystii można zapisywać zmarłych Stanisławów i zmarłe Stanisławy na Msze św. zbiorową, która będzie 8 maja o godz. 7.30.

5. Próba chóru będzie jutro o godz. 19.15. Zapraszam również chętnych do śpiewania w chórze.

6. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca maja. po Mszy św. o godz. 7.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych. Również od przyszłej niedzieli rozpoczną się nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszam.

7. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, a w piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej.

8. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Salamonów, p. Smarz, p. Budzyńskich i p. Dadej. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

9. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Jerzego Biegaja. Polećmy GO Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

nr konta parafialnego: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001
nr konta dla kaplicy w Wólce Rokickiej 09 8707 0006 0005 6036 2000 0003

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00