1. Serdecznie dziękuję za piękną dekorację kościoła mieszkańcom Majdanu Kozłowieckiego, szczególnie dziękuję Panu Pawłowi Pomorskiemu za ofiarowanie choinek do kościoła.

2. Wizyta duszpasterska rozpocznie się 3 stycznia. Program na pierwszy tydzień jest wydrukowany oraz dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Proszę, aby osoby, które chcą przyjąć księdza wyszły do furtki lub ją otworzyły. Dla rodzin, które z różnych przyczyn, nie będą mogły przyjąć księdza, będzie w kościele Msza św. w intencji mieszkańców połączona ze specjalnym błogosławieństwem.

3. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny. O godz. 12.00 Będzie Msza św. w intencji Rodzin z uroczystym błogosławieństwem.

4. We piątek zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której będziemy się modlić za zmarłych w minionym roku kalendarzowym. Osoby, których pogrzeb odbył się poza parafią, proszę zgłosić w zakrystii. Po Mszy św. będzie nabożeństwo z okazji zakończenia roku kalendarzowego.

5. Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru piątku, 31 grudnia 2021 r., wszystkim wiernym Archidiecezji Lubelskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie Archidiecezji. „Biorąc pod uwagę dobro duchowe wiernych, zgodnie z kan. 87 Kodeksu Prawa Kanonicznego oraz uwzględniając normy zawarte w kan. 1245 i 1250 KPK, udzielam dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych i zachowania pokutnego charakteru piątku 31 grudnia 2021 r. Jednocześnie usilnie zachęcam wszystkich wiernych, którzy skorzystają z dyspensy do zadośćuczynienia obowiązkowi pokuty w wybranej formie (np. wypełnienie uczynków miłosierdzia, pobożności, jałmużny)”.

6. W sobotę wypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą w porządku niedzielnym. Jest to Uroczystość obowiązująca. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub kaplicy uczestniczy w uroczystym odśpiewaniu „Przyjdź Duchu Święty” w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.

7. W niedzielę, po Mszy św. o godz. 7.30, zmiana tajemnic różańcowych.

8. Do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Łucki-Kolonii: p. Ławeckich, p. Wrotkowskich, p. Szatiło, p. Sowów, p Kuchciaków i p. Krakowiaków. Dzień i godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00