1. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Majdanu Kozłowieckiego, Wandzina, Trzcińca i Łucki oraz Łucki-Kolonii (przy drodze nr 19) za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, młodzieży za przepiękny śpiew, a lektorom i ministrantom oraz mieszkańcom w/w miejscowości za obsługę Uroczystości.

2. W czwartek zapraszam na godz. 18.00 do naszej świątyni na zakończenie Oktawy Bożego Ciała (nie będzie procesji).

3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

4. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

5. Za tydzień wypada 13 czerwca. Będzie dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 połączona z nabożeństwem fatimskim. Serdecznie zapraszam.

6. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w środę – Rocznica Poświęcenia Kościoła Metropolitalnego (święto), w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Gryczanów, p. Woźniaków, p. p. Irchów, p. Dobków i p. Szlachtów. Dzień i godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

8. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty śp. Władysławę Greczycho. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00