1. Ofiary do puszek przez cały maj będą przeznaczone na Wakacyjne Dzieło Pomocy „Nadzieja Radości”. Jest to inicjatywa Caritas.

2. Nabożeństwa majowe są po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.

3. We wtorek, o godz. 18.00, ks. bp Józef Wróbel udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Uroczystość będzie miała miejsce w Wólce Rokickiej. Proszę o modlitwę w ich intencji.

4. Za tydzień będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W związku z tym zapraszam do wspólnej modlitwy w Wigilię tej Uroczystości. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00.
W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego można uzyskać odpust zupełny za pobożne uczestnictwo w śpiewie „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”.

5. W przyszłą niedzielę będzie miała miejsce Uroczystość I Komunii Świętej. Msze św. pierwszokomunijne będą o godz. 10.30 i 12.00 w Wólce Rokickiej.

6. Po przyszłej niedzieli planujemy poświęcenie pól. Program szczegółowy podam w przyszłą niedzielę.

7. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Bordzołów, p. Dzięciołów, p. Szczerepów i p. Turowskich. Dzień i godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00