1.    Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego, a zwłaszcza młodzieży za pomoc w przygotowaniu liturgii Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękuję osobom, które wykonały grób i Ciemnicę Pana Jezusa.

2.    W przyszłą niedzielę wypada Niedziela Miłosierdzia Bożego - nasz odpust parafialny. O godz. 12.00 – Suma Odpustowa. Z uwagi na stan epidemii w naszym kraju nie będzie uroczystych obchodów. Z racji odpusty parafialnego można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.    Trwa Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zapraszam do wspólnej modlitwy codziennie 15 min. przed Mszą św.

4.    W piątek, z uwagi na Oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.    Do sprzątania kościoła zapraszam p. Litwinków, p. Ziemichód, p. Jankowskich, p. Szczepaniaków i p. Ziemichód. Dzień i godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem (telefon: 693 025 467).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00