1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W czwartek wypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych będzie o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

3. W tym tygodniu wypadają: w środę – wspomnienie św. Błażeja, w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, a w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes.

4. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Krystynę Turowska, Antoniego Łopuckiego i Tadeusza Dobka. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

5. Do sprzątania kościoła zapraszam: p. Woźniaków, p. Kowalików i p. Białków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00