1. Serdecznie dziękuję mieszkańcom poszczególnych miejscowości za liczny udział we Mszach św. sprawowanych w Ich intencji oraz za ofiary składane na budowę kościoła. Jutro na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam do kościoła w Wólce Rokickiej mieszkańców Wólki Rokickiej i Wólki Rokickiej-Kolonii.

2. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

3. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Ziemichód, p. Bielaków, p. Baranów, p. Skrobowskich i p. Kopyściów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

4. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisławę Waśkiewicz. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

poniedziałek - sobota - 17.00

Niedziela: 7.30, 10.30 i 12.00