Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Serdecznie dziękuję mieszkańcom poszczególnych miejscowości za liczny udział we Mszach św. sprawowanych w Ich intencji oraz za ofiary składane na budowę kościoła. Jutro na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam do kościoła w Wólce Rokickiej mieszkańców Wólki Rokickiej i Wólki Rokickiej-Kolonii.

2. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

3. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Ziemichód, p. Bielaków, p. Baranów, p. Skrobowskich i p. Kopyściów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

4. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisławę Waśkiewicz. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej: http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek - sobota - 17.00

Niedziela: 7.30, 10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej