Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Z uwagi na to, że nie będzie w tym roku wizyty duszpasterskiej, zapraszam do kościoła mieszkańców poszczególnych miejscowości na Mszę św. w ich intencji połączoną ze specjalnym błogosławieństwem. Bardzo proszę o zabranie ze sobą wody, która zostanie poświęcona w czasie Mszy św. Msze św. będą w następującym porządku:
w poniedziałek o godz. 18.00 – Wandzin,
we wtorek o godz. 18.00 – Baranówka,
w czwartek o godz. 18.00 – Majdan Kozłowiecki i Łucka,
w piątek o godz. 18.00 – Trzciniec,
w sobotę o godz. 18.00 – Łucka-Kolonia,
w poniedziałek (11 stycznia o godz. 18.00) – Wólka Rokicka i Wólka Rokicka-Kolonia.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę będziemy obchodzili Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą w porządku niedzielnym i podczas każdej z nich będzie błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kredą piszemy na naszych drzwiach „K+M+B 2021 r.” Taca jest przeznaczona na misje.

4. Sprzątanie kościoła na Święta będzie w środę. Zapraszam p. Ogórek, p. Iwanek, p. Kutników, p. Grudniów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Henryka Iwanka. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek - sobota - 17.00

Niedziela: 7.30, 10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej