1. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Zapraszam wszystkich do udziału w rekolekcjach i skorzystania z sakramentu pokuty we wtorek. Taca z wtorku jest przeznaczona dla ks. Rekolekcjonisty.
Spowiedź: w poniedziałek i we wtorek przed każdą Mszą św. i oczywiście w czasie Mszy św. Z uwagi na ograniczenia dotyczące ilości uczestników nabożeństw w kościołach bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi i wysłuchać nauki w kościele w poniedziałek lub wtorek, a drugiego dnia nauki wysłuchać online. W ten sposób umożliwimy wszystkim zainteresowanym skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania.
Program rekolekcji jest wydrukowany i dostępny przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Mając na uwadze ograniczenia, w tym roku będzie więcej Mszy św. Proszę, aby osoby, które już nie pracują zawodowo, wybierały Msze św. o godz. 8.30 i 10.00 (to jest tylko zachęta). O 7.00 i wieczorem zapraszam przede wszystkim pracujących i uczących się. Dzieci na rekolekcje zapraszam razem z rodzicami. Z uwagi na zdalną pracę szkół nie będzie oddzielnych rekolekcji dla dzieci. Wszystkie Msze św. z naszej świątyni są transmitowane w Internecie. Link do transmisji zawsze dostępny na stronie internetowej parafii.

2. Nasi Radni roznieśli już opłatek na stół wigilijny. Jeśli do kogoś radni nie dotarli, to zapraszam po opłatek do zakrystii.

3. Spowiedź i Komunia Św. chorych z okazji Świąt Narodzenia będzie w poniedziałek – 21 grudnia od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii.

4. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Barwińskich, p. Krupów, p. Mazurków, p. Krawczyków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Bernardę Baran. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001