1. Od jutro rozpoczniemy nabożeństwa wypominkowe za zmarłych. Modlitwa będzie się rozpoczynała o godz. 17.00 różańcem, po którym będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tym dniu w wypominkach. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. Gdyby ktoś nie otrzymała kartki wypominkowej, to są wyłożone na stoliku przy wejściu do kościoła.

2. Przypominam, że w tym roku Penitencjaria Apostolska rozszerzyła odpust zupełny w intencji zmarłych na cały miesiąc listopad.

3. Bardzo proszę, aby dzieci, które chodziły na nabożeństwa różańcowe, przyniosły wyklejone obrazki najpóźniej do niedzieli 15 listopada. Rozdanie nagród będzie 22 listopada o godz. 12.00.

4. Na stoliku w przedsionku są wyłożone teksty do modlitwy w ramach Różańca do Granic Nieba. W uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, nie będziemy organizować wspólnej modlitwy w kościele. Jednak gorąco zachęcam do modlitwy w domu. Byłoby wspaniale, gdyby udało się zorganizować modlitwę rodzinną. Musimy też pamiętać o naszej Ojczyźnie i modlitwie wynagradzającej za akty bluźnierstwa i profanacje, które miały miejsce w ostatnim czasie. Bardzo proszę, aby modlitwy nie ograniczać tylko do Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, ale kontynuować ją przynajmniej przez miesiąc listopad.

5. W piątek wypada I piątek miesiąca listopada. Spowiedź z tej okazji będzie od godz. 16.30. Z powodu epidemii odwiedziny chorych będą tylko po zgłoszeniu takiej potrzeby.

6. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, a w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza.

7. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Dajków, p. Drzewickich, p. Woźniaków, p. Mroczków, p. Stachurów i p. Szymanków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

nr parafialnego konta: 63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

poniedziałek - sobota - 17.00