Z uwagi na stan epidemii i zarządzenia, które obowiązują od 25 marca, informuję, że od dzisiaj (25 marca) będziemy transmitować wszystkie Msze święte na Youtube. Link do transmisji jest na naszej stronie parafialnej.

Z uwagi na ograniczenie liczby uczestników Mszy św. do 5 osób zapraszam tylko te osoby, które Mszę zamówiły.

Ten czas, to czas szczególnego egzaminu z odpowiedzialności. Tak potraktujmy wszystkie ograniczenia, także te dotyczące udziału w nabożeństwach i Mszach św. To ważne! Nikt z nas nie wie czy przypadkiem nie jest nosicielem wirusa i przypadkowo nie zarazi innych. Dlatego apeluję – do tych, którzy przychodzą do kościoła – proszę, aby mieć ze sobą środek do dezynfekcji rąk, nie podchodzić do innych na odległość mniejszą niż 1,5 metra i zachować ten odstęp podchodząc do Komunii św. czy spowiedzi. Zachowanie tych wskazań jest egzaminem z miłości bliźniego, odpowiedzialności za zdrowie i życie innych. Nie wolno nam myśleć: mi to już wszystko jedno, mam swoje lata…wszyscy kiedyś umrzemy… Tobie może wszystko jedno (to bardzo źle oczywiście), ale na pewno nie jest wszystko jedno Twoim bliskim...nie jest wszystko jedno Panu Bogu! Nie chciejmy być powodem czyjegoś nieszczęścia spowodowanego uporem, brakiem posłuszeństwa i odpowiedzialności… czy kiedykolwiek będziemy sobie w stanie to wybaczyć, że zaszkodziliśmy drugiemu?

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00