Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

Z uwagi na stan epidemii i zarządzenia, które obowiązują od 25 marca, informuję, że od dzisiaj (25 marca) będziemy transmitować wszystkie Msze święte na Youtube. Link do transmisji jest na naszej stronie parafialnej.

Z uwagi na ograniczenie liczby uczestników Mszy św. do 5 osób zapraszam tylko te osoby, które Mszę zamówiły.

Ten czas, to czas szczególnego egzaminu z odpowiedzialności. Tak potraktujmy wszystkie ograniczenia, także te dotyczące udziału w nabożeństwach i Mszach św. To ważne! Nikt z nas nie wie czy przypadkiem nie jest nosicielem wirusa i przypadkowo nie zarazi innych. Dlatego apeluję – do tych, którzy przychodzą do kościoła – proszę, aby mieć ze sobą środek do dezynfekcji rąk, nie podchodzić do innych na odległość mniejszą niż 1,5 metra i zachować ten odstęp podchodząc do Komunii św. czy spowiedzi. Zachowanie tych wskazań jest egzaminem z miłości bliźniego, odpowiedzialności za zdrowie i życie innych. Nie wolno nam myśleć: mi to już wszystko jedno, mam swoje lata…wszyscy kiedyś umrzemy… Tobie może wszystko jedno (to bardzo źle oczywiście), ale na pewno nie jest wszystko jedno Twoim bliskim...nie jest wszystko jedno Panu Bogu! Nie chciejmy być powodem czyjegoś nieszczęścia spowodowanego uporem, brakiem posłuszeństwa i odpowiedzialności… czy kiedykolwiek będziemy sobie w stanie to wybaczyć, że zaszkodziliśmy drugiemu?

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek, piątek i sobota - 17.00

wtorek, środa i czwartek - 7.00

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej