1.    Dzisiaj wypada święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. odbywa się błogosławieństwo gromnic. Można je nabyć w przedsionku. Gromnica to świeca, która powinna być ze czcią przechowywana w każdym domu i często zapalana - wówczas, kiedy nadciągają gwałtowne burze, nawałnice, wybuchają pożary, a także w chwili odchodzenia bliskich do wieczności. Są one znakiem obecności mocy Chrystusa - symbolem Światłości, w której blasku powinniśmy widzieć.

2.    Ofiary składane na tace w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Zakony Kontemplacyjne.

3.    Również dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

4.    Jutro wypada wspomnienie św. Błażeja. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem osób mających problemy z chorobami gardła będzie o godz. 17.00.

5.    W piątek będziemy obchodzili I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Msza św. o godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

6.    Do sprzątania kościoła zapraszam p. Skrzypców, p. Więcków, p. Kruszczyńskich i p. Traczów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7.    W tym tygodniu wypadania wspomnienia: w poniedziałek – św. Błażeja, we środę – wspomnienie św. Agaty, a w czwartek – św. Pawła Miki i Tow.

8.    W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisława Szczęcha. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00