1. Jutro wypada rocznica święceń bpa Józefa Wróbla. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

2. W sobotę będzie I Sobota miesiąca lutego. Zapraszam na wspólny różaniec wynagradzający o godz. 16.30, a po Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu. Informacje o tym nabożeństwie są wyłożone przy wyjściu z kościoła.

3. Za tydzień wypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Podczas każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo gromnic.

4. W przedsionku można nabyć gromnice. Gromnica to świeca, która powinna być ze czcią przechowywana w każdym domu i często zapalana - wówczas, kiedy nadciągają gwałtowne burze, nawałnice, wybuchają pożary, a także w chwili odchodzenia bliskich do wieczności. Są one znakiem obecności mocy Chrystusa - symbolem Światłości, w której blasku powinniśmy widzieć.

5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Cieniuchów, p. Grobel, p. Szczepaniak i p. Daniłów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7. W tym tygodniu wypadania wspomnienia: we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, a w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00