1. We czwartek kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś z Państwa nie było w domu, a chciałby zaprosić księdza z wizyta, to zapraszam do zakrystii. Program na ten tydzień jest dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

2. Dzisiaj ofiary składane na tacę będą przeznaczone na seminarium duchowne.

3. Sprzątanie kościoła w sobotę zapraszam mieszkańców: p. Mazurków, p. Jabłońskich, p. Kromerów i p. Włochów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z ks. proboszczem dzień wcześniej (telefon: 601 414 130).

4. W tym tygodniu wypada w piątek wspomnienie św. Antoniego opata.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 7.30  10.30 i 12.00