1.    Dzisiaj ofiary na tacę są przeznaczone na nasze seminarium duchowne.

2.    Serdecznie dziękuję za bezimienną ofiarę na budowę kościoła w wysokości 500 zł. z Łucki-Kolonii.

3.    W poniedziałek o godz. 16.00 - zbiórka ministrantów młodszych. Zapraszam również kandydatów.

4.    Próby scholii młodszej odbywają się w każdy czwartek o godz. 17.00. Zapraszam.

5.    Za tydzień ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na Fundusz Papieski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6.    W październiku Msze św. są codziennie o godz. 17.00. Po Mszy św. modlimy się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach i domach. Dla dzieci za uczestnictwo w różańcu, jak co roku, są przewidziane nagrody.

7.    Za tydzień, o godz. 17.00, będzie Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie. Proszę o zabranie świec.

8.    W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

9.    W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Abramików, p. Sieńków, p. Smolińskich, p. Batkowicz i p. Mysiaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,