1. Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

2. W poniedziałek o godz. 16.00 - zbiórka ministrantów młodszych. Zapraszam również kandydatów.

3. Próby scholii młodszej odbywają się w każdy czwartek o godz. 17.00. Zapraszam.

4. „Bóg zapłać” za modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia na terenie naszej parafii.

5. W październiku Msze św. są codziennie o godz. 17.00. po Mszy św. będziemy modlić się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach i domach.

6. Najbliższy piątek to I Piątek października. Spowiedź od godz. 16.30, a Msza św. o godz. 17.00.

7. W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy św. o godz. 17.00 będzie nabożeństwo ku czci Matki Bożej. W tym dniu wspominamy św. Faustynę Kowalską – Apostołkę Miłosierdzia.

8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

9. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Hieronimka, we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, w piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

10. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Urbanów, p. Gdulów, p. Wójtowiczów, p. Węgrzynów i p. Szlichtów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,