1. Po Mszy św. o godz. 7.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych z racji I niedzieli miesiąca.

2. W piątek wypada I piątek miesiąca września. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza św. o godz. 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 (w zakrystii można zgłaszać potrzebujących kapłańskiej posługi).

3. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wińców dożynkowych, za mnóstwo pracy przy wykonaniu wieńców.

4. Jutro o godz. 8.00 będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i pracowników szkół do wspólnej modlitwy.

5. Przyszła niedziela to 8 września. W związku z tym nie będziemy obchodzili święta Narodzenia NMP. Jednak błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion będzie podczas każdej Mszy św.

6. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Hajnrychów, p. Kowalaków, p. Dawidziuków, p. Ławeckich i p. Kuchciaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, a w sobotę – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,