1. Przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy (31 sierpnia br.). Do zapisu potrzebny będzie numer PESEL.

2. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na zakup pomocy szkolnych dla dzieci „Tornister pełen uśmiechu”.

3. Msza św. dożynkowa będzie dzisiaj o godz. 12.00. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wspaniałych wieńców.

4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie 2 września o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, rodziców i pracowników oświaty.

5. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Pokraków, p. Urbana, p. Zbiciaków i p. Kornackich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

6. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek – wspomnienie św. Moniki, w środę – wspomnienie św. Augustyna, we czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,