1. Od dzisiaj przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy. Do zapisu potrzebny będzie numer PESEL.

2. Msza św. dożynkowa będzie 25 sierpnia o godz. 12.00. Zachęcam poszczególne miejscowości do przygotowania wieńców dożynkowych.

3. Dzisiaj obchodzimy I niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowy.

4. Trwa miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości. W związku z tym postarajmy się powstrzymać od spożywania alkoholu. Natomiast w swoich modlitwach pamiętajmy o rodzinach dotkniętych problemem alkoholowym.

5. We wtorek wypada święto Przemienienia Pańskiego. U nas w kościele Msza św. będzie o godz. 18.00. Na cmentarzu w Lubartowie Msza św. będzie również o godz. 18.00.

6. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p.Sowów, p. Mazurkiewiczów, p. Gałów, p. Sysiaków, p. Paśników, p. Górnych i p. Kozickich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – święto Przemienienia Pańskiego, we czwartek – wspomnienie św. Dominika, w piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, a w sobotę – święto św. Wawrzyńca.

8. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Agnieszkę Iwanek. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,