1.    Błogosławieństwo pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa będzie po Mszy św. o godz. 12.00.

2.    W tym tygodniu wypadają: I piątek miesiąca (spowiedź o godz. 17.30, a Msza św. o godz. 18.00), I sobota miesiąca (nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00) i I niedziela miesiąca (po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych). Serdecznie zapraszam.

3.    W piątek można uzyskać również odpust zupełny zwany Porcjunkula pod zwykłymi warunkami. Trzeba pobożnie nawiedzić kościół parafialny i odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

4.    W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Fronczaków, p. Kozyrę, p. Całków, p. Woźniaków, p. Komsta i p. Michnów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

5.    W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Marty, w środę – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, w czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.

6.    W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Janinę Matyjaszczyk, Stanisława Żmudę i Kazimierza Barszczyka. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,