1. Jutro o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za zmarłe Janiny i zmarłych Janów. Zapisy w zakrystii.

2. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę obchodzimy Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła. Ofiary na tacę są przeznaczone na Stolicę Apostolską.

3. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Radkiewiczów, p. Karwatów, p. Szlachtów, p. Mysiaków, p. Styrników. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z ks. proboszczem dzień wcześniej (telefon: 601 414 130).

4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – uroczystość św. Jana Chrzciciela, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę – uroczystość św. Piotra i Pawła.

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Małgorzatę Serwin. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,