Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Jutro o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za zmarłe Janiny i zmarłych Janów. Zapisy w zakrystii.

2. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę obchodzimy Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła. Ofiary na tacę są przeznaczone na Stolicę Apostolską.

3. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Radkiewiczów, p. Karwatów, p. Szlachtów, p. Mysiaków, p. Styrników. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z ks. proboszczem dzień wcześniej (telefon: 601 414 130).

4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – uroczystość św. Jana Chrzciciela, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę – uroczystość św. Piotra i Pawła.

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Małgorzatę Serwin. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Informacje dostępne są również na naszej stronie parafialnej: http://www.parafialucka.pl/
Numer telefonu do ks. proboszcza: 601 414 130.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,
piątek i sobota - 18.00

 

Niedziela: 7.30 ,10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej