1. W dniu dzisiejszym zbieramy ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic mieszkańców Stasina, Wojciechowa i okolic. „Bóg zapłać” za życzliwość i wsparcie.

2. Trwa miesiąc maj. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw Majowych przy przydrożnych figurach. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe będą w niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 12.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej, a jutro, o godz. 18.00, bierzmowanie. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży.

4. Najbliższa sobota, to I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na nabożeństwo ku czci Matki Bożej, a w przyszłą niedzielę, po Mszy św., o godz. 7.30, za zmianę tajemnic różańcowych.

5. Poświęcenia pól rozpoczniemy 3 czerwca.
Poniedziałek o godz. 17.00 – Łucka i Łucka-Kolonia (od nru 47 do 1); obrzęd rozpocznie się na Łucce oraz Łucka-Kolonia (od skrzyżowania przy szkole do kościoła) – dwóch księży.
Wtorek o godz. 17.00 – Baranówka i Wólka Rokicka (wraz z Kolonią) – dwóch księży.
Środa o godz. 17.00 - Majdan Kozłowiecki i Wandzin) – dwóch księży.
Czwartek o godz. 17.00 – Trzciniec.

6. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Karwatów, p. Karwatów, p. Karwatów, p. Baranów i p. Kowalskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

7. W tym tygodniu wypadają: w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, w piątek – święto Nawiedzenia NMP, a w sobotę – wspomnienie św. Justyna.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,