1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu naszego Odpustu Parafialnego.

2. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Na początku Mszy św. mamy okazję wysłuchania fragmentu Ewangelii św. Jana Apostoła. Gorąco zachęcam, aby w tym tygodniu więcej czasu poświęcić lekturze Słowa Bożego, a zwłaszcza tej Ewangelii.

3. Serdecznie dziękuję Panom, którzy pomogli wczoraj przy pracach w kościele.

4. Taca w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

5. Dziękuję również za bezimienne ofiary na budowę kościoła o łącznej kwocie 1500 zł.

6. W ramach akcji „Pola nadziei” zbieramy ofiary do puszek na hospicjum św. Anny w kwicie 3713 zł. Serdecznie dziękuję za ofiary.

7. Trwa miesiąc maj. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw Majowych przy przydrożnych figurach. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe będą w niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 12.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

8. Dzisiaj I niedziela miesiąca maja. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

9. 8 maja o godz. 18.00 będzie Msza św. Za zmarłych Stanisławów i zmarłe Stanisławy. Zapisy w zakrystii.

10. 12 maja w Wólce Rokickiej – Odpust ku czci św. Stanisława. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.

11. Zapraszam Panów na 11 maja (sobota) na godz. 9.00 do pracy przy kościele. Bardzo proszę o poważne i życzliwe potraktowanie mojej prośby.

12. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Marców, p. Urbanów i p. Majewskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,