1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Odpust Parafialny ku czci Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył ks. dziekan kanonik Andrzej Sarna. Serdecznie zapraszam.

2.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu naszego Odpustu Parafialnego.

3.
W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na spotkanie zapraszam również ich rodziców.

4.
W środę rozpoczyna się miesiąc maj. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw Majowych przy przydrożnych figurach. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe będą w niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 12.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

5.
W czwartek będzie święto flagi – zachęcam do wywieszenia flag na naszych domach.

6.
W piątek (3 maja) wypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.
W sobotę wypada I sobota miesiąca. Po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę.

8.
W przyszłą niedzielę wypada I niedziela miesiąca maja. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

9.
12 maja w Wólce Rokickiej – Odpust ku czci św. Stanisława. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.

10.
8 maja o godz. 18.00 będzie Msza św. Za zmarłych Stanisławów i zmarłe Stanisławy. Zapisy w zakrystii.

11.
Już dzisiaj zapraszam Panów na 11 maja (sobota) na godz. 9.00 do pracy przy kościele. Bardzo proszę o poważne i życzliwe potraktowanie mojej prośby.

12.
W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Ptaszyńskich, p. Dolatów, p. Dudziaków, p. Tomasiaków i p Pożarowszczyków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,