1. Nasze parafialne rekolekcje rozpoczną się 11 kwietnia (czwartek). Program jest dostępny przy ogłoszeniach oraz na nasze stronie internetowej. Bardzo proszę o modlitwę w intencji o. Rekolekcjonisty, rekolekcji, a także zapraszam do udziału w rekolekcjach.

2. W czasie rekolekcji będzie można nabywać Paschaliki (świece), których będziemy używali w Wigilie Paschalną oraz chlebki dobroci. Jest to akcja organizowana przez Caritas. Dochód przeznaczamy a pomoc dla potrzebujących.

3. Przyszłą niedziela, to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Sumę parafialną rozpoczniemy od poświęcenia palm przed kościołem.

4. Zapraszam osoby wykonujące palmy do współpracy przy dekoracji kościoła na Niedzielę Palmową. Palmy można przynosić w czasie rekolekcji. Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc.

5. W Niedzielę Palmową w naszej parafii będzie miała miejsce Akcja „Pola Nadziei”. W ramach tej akcji młodzież będzie zbierać ofiary na Hospicjum św. Anny. Ks. Andrzej Juźko zwraca się do nas w oddzielnym apelu, który jest wydrukowany przy ogłoszeniach. Bardzo gorąco zachęcam do włączenia się w tę akcję.

6. Zbliżają się Święta Wielkanoce. W związku z tym zapraszam wszystkich, którzy chcą się zaangażować w przygotowanie tych uroczystości (uporządkowanie i dekoracje w naszej świątyni oraz czynny udział w liturgii Triduum Paschalnego). Szczegółowe informacje podam w przyszłą niedzielę.

7. Już dzisiaj zapraszam Ochotniczą Straż Pożarną z Wólki Rokickiej i Trzcińca do czuwania przy Grobie Pana Jezusa oraz do pomocy przy Procesji Rezurekcyjnej. Czuwanie rozpocznie Ochotnicza Straż Pożarna z Wólki Rokickiej (po Nabożeństwie Wielkiego Piątku do 7.00 w Wielką Sobotę), a następnie z Trzcińca (do liturgii Wigilii Paschalnej).

8. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Majchrzaków, p. Wójcików, p. Sytów i p. Gziutów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Zapowiedzi przedślubne:

1. Adrian Rudziński, kawaler z Lubartowa, par. pw. MBNP i Katarzyna Zdzienicka, panna z par. tut. Zapowiedź II.

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,