1. Ofiary składane do puszek w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny ‘Ad gentes’”.

2. We wtorek, o godz. 17.00, będzie Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych Józefów i Józef. Zapisy w zakrystii.

3. 25 marca będziemy obchodzili Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 będzie Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

4. W tym roku Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 29 marca 2019. Przed wyruszeniem na trasy zapraszamy na Mszę św. w Kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła przy ul. Bernardyńskiej o godz. 19:00. W tym roku będzie też dostępna nowa trasa brązowa Bł. o. Józefa Mazurka z Lublina do Bazyliki św. Anny w Lubartowie licząca ok 37 km. Szczegóły są dostępne pod adresem: https://www.edk.lublin.pl/

5. W okresie Wielkiego Postu wszyscy katolicy są zobowiązani do powstrzymania się od udziału w zabawach i do zachowania postawy pokutnej. Proszę też pamiętać, w miarę możliwości, o dobrych uczynkach, którymi są; modlitwa, post i jałmużna.

6. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwa wielkopostnych:
- Droga Krzyżowa będzie w piątki o godz. 17.00, a po niej Msza św. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego. W kaplicy w Wólce Rokickiej Droga Krzyżowa będzie o godz. 15.00.
- Gorzkie Żale będą odprawiane w niedziele po Mszach św. o godz. 12.00.
- W Wandzinie Droga Krzyżowa będzie w piątki o godz. 16.00, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00.
- Gorzkie Żale w Trzcińcu będą w niedziele o godz. 15.00.

7. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Borzęckich, p. Waśkowiczów, p. Zarzyckich, p. Flisiaków i p. Barcickich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

Zapowiedzi przedślubne:

1. Kamola Łukasz, kawaler z Lubartowa, par. pw. MBNP i Sylwia Sipa, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.
2. Arkadiusz Kwiatek, kawaler z Lublina, par. pw. Matki bożej Różańcowej i Ewelina Budzyńska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.