1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny. O godz. 12.00 Będzie Msza św. w intencji Rodzin z uroczystym błogosławieństwem.

2. Jutro zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której będziemy się modlić za zmarłych w minionym roku kalendarzowym. Osoby, których pogrzeb odbył się poza parafią, proszę zgłosić w zakrystii.

3. We wtorek wypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą w porządku niedzielnym. Jest to Uroczystość obowiązująca. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub kaplicy uczestniczy w uroczystym odśpiewaniu „Przyjdź Duchu Święty” w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.

4. Za tydzień będziemy obchodzili Święto Objawienia Pańskiego. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Taca będzie przeznaczona na Fundusz Misyjny.

5. Do sprzątania kościoła zapraszam p. Kuberów, p. Lipskich, p. Rewuckich, p. Kowalczyk. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Kazimierza Mazura. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

poniedziałek, wtorek, środa,
czwartek,