1. Dzisiaj przeżywamy Stulecie Odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcam, aby naszą wdzięczność za ten dar okazać przede wszystkim Bogu poprzez nasza modlitwę.

2. Nagrody dla dzieci za uczestnictwo w nabożeństwa różańcowych będą wręczone 25 listopada.

3. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata bp. męczennika, we wtorek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych mm. Polski,
a w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

4. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Wandzina za sprzątanie naszej świątyni. Na sobotę zapraszam następujące rodziny z Trzcińca: p. Kellerów, p. Filipczuków i p. Wójtowiczów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

5. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej Edwarda Tchórza i Wandę Halinę Gziut. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu ….

Zapowiedzi przedślubne:
1. Bartłomiej Stefańczak, kawaler z Lublina, par. pw. Dobrego Pasterza i Daria Sagan, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

ŚDM 2016