1. We wtorek o godz. 16.00 - zbiórka ministrantów młodszych. Zapraszam również kandydatów, a w piątek o godz. 18.00 próba młodszej scholii (czekamy na nowych śpiewających).

2. W październiku Msze św. są codziennie o godz. 17.00. po Mszy św. będziemy modlić się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach i domach.

3. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 10.30 będzie poświęcenie różańców i książeczek dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. Po Mszy św. będzie dla nich katecheza. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie dla klasy ósmej, która rozpocznie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. Serdecznie dziękuję za bezimienną ofiarę na budowę kościoła w wysokości 1000 zł.

5. Za tydzień będziemy obchodzili Dzień Papieski. Ofiary zebrane do puszek będą przeznaczone na „Fundusz Papieski – Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. W tym tygodniu wypadają: w sobotę – bł. Rafała Koźmińskiego.

7. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Woźniaków (trzy rodziny), p. Ziemichód i p. Marców. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

8. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Zygmunta Gziuta. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: dobry Jezu…

ŚDM 2016