1. Dzisiaj taca jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

2. We wtorek o godz. 16.00 - zbiórka ministrantów młodszych. Zapraszam również kandydatów.

3. „Bóg zapłać” za modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia na terenie naszej parafii.

4. W październiku Msze św. są codziennie o godz. 17.00. po Mszy św. będziemy modlić się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach i domach.

5. Najbliższy piątek to I Piątek października. Spowiedź od godz. 16.30, a Msza św. o godz. 17.00.

6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

7. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 będzie poświęcenie różańców i książeczek dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. Po Mszy św. będzie dla nich katecheza. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie dla klasy ósmej, która rozpocznie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

8. Serdecznie dziękuję za bezimienną ofiarę na budowę kościoła w wysokości 500 zł.

9. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, we czwartek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a w piątek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

10. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Belniaków, p. Kraszewskich, p. Gregułów, p. Pietrasów i p. Fiuta. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Grzegorzem dzień wcześniej (telefon: 693 025 467).

ŚDM 2016