1. Z uwagi na to, że nasza parafia niedawno się powiększyła i zaistniała potrzeba odprawiania jeszcze jednej Mszy św., od lipca nastąpi zmiana w niedzielnym porządku Mszy św. Będą one o godz. 7.30, 10.30 i 12.00, a w kaplicy w Wólce Rokickiej o godz. 9.00. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy w każdą niedzielę.

2. Trwa miesiąc czerwiec. Po Mszach św. zapraszam na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciałom i zapraszam na Mszę św. w czwartek o godz. 18.00 na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

4. Serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci, które w ubiegłą niedzielę przystąpiły do I Komunii Świętej, za ofiarę na kościół w wysokości 1500 zł., Rodzicom dzieci, które przystąpiły do Komunii Rocznicowej, za ofiarę w wysokości 1000 zł. Dziękuję również za dwie bezimienne ofiary w wysokości 500 zł. i 1000 zł.

5. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę miesiąca – po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 będzie odpust na „Jacku” ku czci św. Antoniego. Siostry serdecznie zapraszają.

7. Ks. Paweł kończy studia doktoranckie i wraca do swojej diecezji. Dzisiaj o godz. 12.00 będzie pożegnanie. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

8. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia w dniach 13-14 lipca. W programie zwiedzanie miasta, Radia Maryja i Ciechocinka. Koszt wynosi 250 zł. i obejmuje noclegi, wyżywienie oraz przodowników do odwiedzanych miejsca. Zapisy w zakrystii.

9. Archidiecezjalny Duszpasterz Małżeństw Bezdzietnych zaprasza na: Pielgrzymkę Małżeństw Bezdzietnych do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej Wąwolnica, 9 czerwca 2018 r.
Program Spotkania: 10.00 – Powitanie uczestników w Domu Pielgrzyma, 10.15 – Konferencja, 11.00 – Eucharystia w intencji o uproszenie potomstwa oraz indywidualne błogosławieństwo małżonków, którego udzieli ks. Infułat Jan Pęzioł – egzorcysta archidiecezjalny, 12.15 – Różaniec w miejscu objawienia Matki Bożej w Kęble.

10. W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Bonifacego, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę – święto Rocznica Poświęcenia Kościoła Metropolitalnego.

11. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam p. Skrzypiec, p. Kucharzyków, p. Skrzypiec, p. Paprockich i p. Golów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).