1. Serdecznie dziękuję Panom, którzy pomogli we wtorek przy pracach w kościele. Było siedem osób.

2. Dziękuję również za bezimienne ofiary na budowę kościoła o łącznej kwocie 1300 zł.

3. W ramach akcji „Pola nadziei” dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na hospicjum św. Anny.

4. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Na początku Mszy św. mamy okazję wysłuchania fragmentu Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Gorąco zachęcam, aby w tym tygodniu więcej czasu poświęcić lekturze Słowa Bożego, a zwłaszcza temu Listowi.

5. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Urbanów, p. Kuśmirków, p. Urbasiów, p. Gryziów i p. Śledzińskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej rodziny Zofię Jabłońską. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Zapowiedzi przedślubne:
1. Kamil Wasak, kawaler z Wólki Rokickiej – Kolonii, par. tut. i Iga Agnieszka Goc, panna ze Świdnika, par. pw. Świętej Trójce w Wólce Lubelskiej. Zapowiedź II.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

ŚDM 2016