Witamy na stronie parafii

 

Modlitwa

Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim: pierwszy - czyn, drugi - słowo, trzeci - modlitwa; w tych trzech stopniach zawiera się pełnia miłosierdzia i jest niezbitym dowodem miłości ku mnie.

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka

1. Serdecznie dziękuję Panom, którzy pomogli we wtorek przy pracach w kościele. Było siedem osób.

2. Dziękuję również za bezimienne ofiary na budowę kościoła o łącznej kwocie 1300 zł.

3. W ramach akcji „Pola nadziei” dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na hospicjum św. Anny.

4. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Na początku Mszy św. mamy okazję wysłuchania fragmentu Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Gorąco zachęcam, aby w tym tygodniu więcej czasu poświęcić lekturze Słowa Bożego, a zwłaszcza temu Listowi.

5. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Urbanów, p. Kuśmirków, p. Urbasiów, p. Gryziów i p. Śledzińskich. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

6. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej rodziny Zofię Jabłońską. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Zapowiedzi przedślubne:
1. Kamil Wasak, kawaler z Wólki Rokickiej – Kolonii, par. tut. i Iga Agnieszka Goc, panna ze Świdnika, par. pw. Świętej Trójce w Wólce Lubelskiej. Zapowiedź II.

Modlitwa do Świętego Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Projekt Kościoła

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:

poniedziałek, piątek i sobota - 18.00

wtorek, środa i czwartek - 7.00

Niedziela: 7.30 ,10.30 i 12.00

Kaplica w Wólce Rokickiej: 9.00 

Sakrament pokuty

codziennie

15 minut przed Mszą Św.

Informacje o parafii

Dane adresowe:

Łucka Kolonia 147

21-100 Lubartów

tel. 601 41 41 30

mail: k.krzyszczak@diecezja.lublin.pl

Numer rachunku bankowego:

63 8707 0006 0005 6036 2000 0001

 

 

Warto odwiedzić

Ekstremalna Droga Krzyżowa              

Archidiecezja Lubelska

Stolica Apostolska

Mateusz

Opoka

MIŁOSIERNI JAK OJCIEC

pielgrzymka

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

czynna w dniach:

poniedziałek - sobota

 po Mszy Świętej