1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Odpust Parafialny ku czci Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył ks. dziekan kanonik Andrzej Juźko. Serdecznie zapraszam.

2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu naszego Odpustu Parafialnego.

3. Jutro wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 18.00 będziemy mieli możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Jest to osobista modlitwa jednej osoby o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez 9 miesięcy, okres wzrostu dziecka w łonie matki. Informacje o duchowej adopcji można znaleźć na stronie: http://www.duchowa-adopcja.pl. Deklarację można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Proszę o ich wypełnienie i przyniesienie jutro na Mszę św. wieczorową. Osoby podejmujące duchową adopcję proszę o zabranie ze sobą świec.

4. We wtorek, na godz. 16.00, zapraszam chętnych Panów do pracy przy naszej świątyni. Musimy zrobić porządek w górnym kościele. Potrzeba 20 mężczyzn. Liczę na waszą życzliwość i wyrozumiałość.

5. W ramach akcji „Pola nadziei” w przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na hospicjum św. Anny.

6. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: p. Włosków, p. Suchodół, p. Fiustów i p. Kucharczyk. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Zapowiedzi przedślubne:
1. Piotr Wodziński, kawaler w Wólki Rokickiej, par. tut. i Katarzyna Włoch, panna z Pałecznicy, par. pw. św. Anny w Lubartowie. Zapowiedź II.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016