1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

2. 19 marca (poniedziałek) o godz. 17.00, będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych Józefów i Józefy. Zmarłych można zapisać w zakrystii.

3. W czwartek rozpoczną się nasze rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Józef Samuel Bommersbach. Zachęcam do uczestnictwa w rekolekcjach każdego dnia. Program jest wydrukowany w ogłoszeniach.

4. Przyszłą niedziela, to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Sumę parafialną rozpoczniemy od poświęcenia palm przed kościołem.

5. Zapraszam osoby wykonujące palmy do współpracy przy dekoracji kościoła na Niedzielę Palmową. Palmy można przynosić w czasie rekolekcji. Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc.

6. Zbliżają się Święta Wielkanoce. W związku z tym zapraszam wszystkich, którzy chcą się zaangażować w przygotowanie tych uroczystości (uporządkowanie i dekoracje w naszej świątyni oraz czynny udział w liturgii Triduum Paschalnego).

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Paschaliki (świece), których będziemy używali w Wigilie Paschalną. Cena jednej świecy to 5 zł. Jest to akcja organizowana przez Caritas. Dochód przeznaczamy na pomoc dla potrzebujących. Również przy wyjściu można nabyć książki o naszym rodaku bł. o. Józefie Mazurku. Cena to 12 zł.

8. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny p. Osiaków, p. Brzozowskich, p. Wysoków i p. Kalbarczyków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.