1. Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. Zapraszam dzieci, które chcą śpiewać w scholii, na próbę we wtorki o godz. 17.00. W piątek, po Mszy św. o godz. 17.00 – zbiórka lektorów, a we wtorek o godz. 16.00 - zbiórka ministrantów młodszych. Zapraszam.

3. Dzisiaj taca jest przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

4. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent. Zapraszam wszystkich na Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00, a o 6.30 Godzinki do NMP. W niedziele adwentu Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i 12.00. Przed ołtarzem ustawimy żłóbek z bożonarodzeniowej szopki, do którego każdy uczestnik Mszy św. roratnie będzie mógł włożyć źdźbło siana – symbol wykonania dobrego uczynku. Ufam, że do Świąt żłóbek będzie pełen siana. Na roraty przychodzimy za świecami (roratki). Świece można nabyć w przedsionku kościoła.

5. W przedsionku kościoła są do nabycia świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na pomoc dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

6. Ofiary zebrane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

7. W piątek wypada Uroczystość Niepolanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 7.00 i o godz. 17.00. W Wólce Rokickiej o godz. 15.30. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na fundusz obrony życia.

8. W tym tygodniu wypadają: w czwartek – święto św. Ambrożego, a w piątek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

9. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła p. Karwatów (Mieczysława i Alinę), p. Muchów, p. Majaków, p. Sapiejów i p. Skoczylasów. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

Zapowiedzi przedślubne:
1. Jakub Franciszek Zieliński, stanu wolnego i Emilia Wnuk, stanu wolnego. Oboje z par. tut. Zapowiedź I.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016