1. Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00, będzie spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania

3. Św. Jan Paweł II powiedział: „Jak bardzo dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy 28 września (czwartek) o godz. 15.00 na rogach ulic naszych miast, w rocznice beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny. Modlimy się za nasze miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla świata całego. Jest to również świadectwo naszej wiary. W związku z tym zapraszam na godz. 15.00 do modlitwy w pięciu miejscach naszej parafii: Łucka-Kolonia (skrzyżowanie drogi krajowej z drogą na Łęczną), Trzciniec (również przy skrzyżowaniu), Wólka Rokicka (przy kaplicy), Wandzin (przy szkole) i Majdan Kozłowiecki (na skrzyżowaniu).

4. 7 października będzie miało miejsce wydarzenie: „RÓŻANIEC DO GRANIC”. Jest to podjęcie ogólnopolskiej modlitwy różańcowej przez osoby zebrane wzdłuż granic naszego kraju, w intencji Polski i całego świata. 7 października, w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Bożej Różańcowej i na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, zebrani na granicach naszej Ojczyzny, o jednej godzinie odmówią cztery części różańca. Pragnę, abyśmy się włączyli w to wydarzenie przez wspólną modlitwę w naszej świątyni. Program naszego spotkania będzie następujący:

12.00 - Modlitwa i konferencja wprowadzająca
12.30 - Eucharystia
13.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
14.00 - Modlitwa różańcowa
Modlitwa na zakończenie.

5. Taca za tydzień będzie przeznaczona na nasze seminarium duchowne.

6. Od października Msze św. będą codziennie o godz. 17.00. Po Mszy św. będziemy modlić się na różańcu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Dzieci będą otrzymywać obrazki za uczestnictwo w nabożeństwach. Zachęcam również do modlitwy różańcowej w poszczególnych wioskach.

7. Najbliższa niedziela, to I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

8. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w czwartek – wspomnienie św. Wacława, w piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę – wspomnienie św. Hieronima.

9. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła p. Sytów, p. Białków, p. Kuberów, p. Grzechników i p. Podleśnych. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).