1. Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

3. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wińców dożynkowych.

4. Jutro o godz. 8.00 będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i pracowników szkół do wspólnej modlitwy.

5. We wtorek o godz. 20.00 będzie spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.

6. W piątek wypada święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Podczas Mszy św. będzie błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie wspominać bł. o. Alfonsa Marię Mazurka. Chciałbym bardzo, aby druga niedziela miesiąca września w naszej wspólnocie była dniem Jemu poświęconym. Po każdej Mszy św. będzie możliwość adoracji Jego relikwii.

8. W tym tygodniu wypadają: w czwartek – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, a w piątek – święto Narodzenia NMP.

9. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła p. Borzęckich, p. Waśkowiczów, p. Zarzyckich, p. Flisiaków i p. Baturo. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

10. W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Leszka Tomaszewskiego i Kazimierza Zarzyckiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016