1. Nasz kościół jest otwarty w piątki o godz. 15.00, aby każdy mógł w Godzinie Miłosierdzia odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2.
Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 8.00, zmiana tajemnic różańcowy z racji I niedzieli miesiąca.

3.
Msza Św. dożynkowa będzie 27 sierpnia o godz. 12.00.

4.
Za tydzień wypada 13 sierpnia. Zapraszam na Msze św. o godz. 18.00 i procesję fatimską.

5.
Dzisiaj o godz. 11.00 będzie Msza św. na cmentarzu parafialnym w Lubartowie.

6.
Dożynki gminne odbędą się 15 sierpnia w Skrobowie. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.00. Władze gminy serdecznie zapraszają na te uroczystość.

7.
W tym tygodniu wypadają: we wtorek – wspomnienie św. Dominika, w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek – święto św. Wawrzyńca a w piątek – wspomnienie św. Klary.

8.
W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła p. Szlachtów, p. Kiryluków, p. Białków i p. Sieńczaków. Godzinę sprzątania proszę uzgodnić z Panem Czesławem dzień wcześniej (telefon: 81 723 88 27).

9.
W minionym tygodniu Bóg powołał z naszej parafialnej wspólnoty Jana Wasaka i Czesławę Jaksim. Polećmy Ich Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…

Zapowiedzi przedślubne:
1. Adam Bartosiewicz, kawaler i Alicja Jadwiga Białkowska, panna, oboje z Wólki Rokickiej, par. tut. Zapowiedź I.
2. Paweł Słowik, cywilnie związany i Jowita Urszula Słowik, cywilnie związana, oboje z Wólki Rokickiej, par. tut. Zapowiedź I.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Niedziela: 8.00 i 12.00

ŚDM 2016