Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych_1

„ Dziś w czasie rezurekcji ujrzałam Pana Jezusa w wielkim blasku, Który zbliżył się do mnie i rzekł: - pokój wam dzieci moje i wzniósł rękę i błogosławił. Rany rąk i nóg i boku były niezatarte, ale jaśniejące. Kiedy się spojrzał na mnie z taka łaskawością i miłością, że dusza moja zatonęła cała w Nim – i rzekł do mnie – wzięłaś wielki udział w Męce Mojej, dlatego daje ci ten wielki udział w chwale i radości Mojej. Cała rezurekcja wydala mi się jedna minutą. Dziwne skupienie ogarnęło moja duszę i trwało przez całe święta. Łaskawość Jezusa jest tak wielka, że to nie da się wypowiedzieć.

(Dz 205)

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim Mieszkańcom naszej parafii oraz Gościom: aby „Dziwne skupienie” ogarnęło Wasze duszę i trwało przez całe święta, a Łaskawość Jezusa, która jest tak wielka, że to nie da się wypowiedzieć była Waszym udziałem.

Niech Zmartwychwstały Pan obdarzył Was wszystkich zdrowiem, mocą, potrzebnymi łaskami i Swoim błogosławieństwem.
Łączę się z Wami w radosnym, głębokim i pełnym nadziei przeżywaniu Świąt Wielkanocnych.

Ks. Proboszcz

od 1 kwietnia do 30 września:

od 1 października do 31 marca:

Niedziela:
 7.30, 10.30 i 12.00